poniedziałek, 30 października 2017

Wycieczka do Górek Małych

Dzisiaj odwiedziliśmy Chlebową Chatę w Górkach Małych niedaleko Brennej. Poniżej strona internetowa tego niezwykłego miejsca. Tym razem nie napiszę notatki z wycieczki, poczekam, aż Wy to zrobicie :) Możecie za to obejrzeć zdjęcia.

Pierwsza napisała Milena Ż. Brawo! 

Ta wycieczka była bardzo fajna. Podobało mi mi się jak piekliśmy domowe podpłomiki. Fajnie było jak robiliśmy domowe masło i ser. Ekstra się słuchało jak pani opowiadała nam jak żyli ludzie w dawnych czasach.Wykład o pszczołach był bardzo fajny. A jak byliśmy w stodole to fajnie że mogliśmy wejść na różne pojazdy.

A to następne relacje:

W poniedziałek byliśmy na wycieczce w Górkach Małych.Na wycieczce było fajnie. W Chlebowej Chacie piekliśmy chleb,robiliśmy ser i masło.W stodole oglądaliśmy różne pojazdy,mogliśmy w nich siedzieć.Bardzo lubię takie wycieczki.
Adrian.

30 października byliśmy razem z klasą 3 D na wycieczce w Chlebowej Chacie. Robiliśmy tam masło i podpłomyki. Byliśmy też w stodole. Mogliśmy tam usiąść na traktory i inne sprzęty. Pod koniec wycieczki pani opowiadała nam o pszczołach. Bardzo mi się podobało.
Milena S.Na wycieczce w Chlebowej Chacie było bardzo fajnie. Podpłomyki, które piekliśmy bardzo mi smakowały- ja jadłam z miodem. Robiliśmy też masło i twaróg, który również kosztowałam. Oglądaliśmy w stodole różne stare pojazdy np. traktory i sanie. Na wycieczce było bardzo, bardzo fajnie. 
Oliwia
strona WWW1 komentarz:

  1. Ale mieliście super wycieczkę.Życzę Wam wielu takich fajnych wyjazdów :-)

    OdpowiedzUsuń